-38%

CS Duplex Glasvezel Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 8m

• Kabel: Turquoise zipcord 50/125µ OM3 LSOH
• Soort connector(en) zijde A: LC
• Soort connector(en) zijde B: LC

Beschikbaarheid: Beschikbaar via nabestelling SKU: CSDPCOM3LCLC8M

Beschrijving

CS Duplex Glasvezel Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 8m

RELATED PRODUCTS