-38%

CS Duplex Glasvezel Patchkabel om3 LC-SC 50/125, 2m

• Kabel: Turquoise zipcord 50/125µ OM3 LSOH
• Soort connector(en) zijde A: LC
• Soort connector(en) zijde B: SC

Beschikbaarheid: Beschikbaar via nabestelling SKU: CSDOM3LCSC02

Beschrijving

CS Duplex Glasvezel Patchkabel om3 LC-SC 50/125, 2m

RELATED PRODUCTS